تبلیغات
وبگاه تحلیلی خبری آستارا نیوز | آستارا | گیلان | اخبار | Astara - مطالب خرداد 1392
 
آستارا نیوز- فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا نتیجه قطعی انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر آستارا و لوندویل و اسامی منتخبان مردم را اعلام کرد.به گزارش آستارا نیوزˈکیوان اسدپورˈ روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: در شهر آستارا سید سجاد موسوی با شش هزار و 530 رای ، یوسف رازی با پنج هزار و 474 رای ، بهمن پریان با پنج هزار و 442 رای ، فرهاد محسنی با پنج هزار و 333 رای ، سیاوش کریمی نژاد با پنج هزار و 124 رای ، کیکاووس فتحعلی زاده با پنج هزار و 16 رای و فرشاد پورافقی با چهار هزار و 648 رای به عنوان اعضای اصلی حائز اکثریت آراء شده اند.


ادامه خبر


نوع مطلب : انتخابات 92 آستارا، سیاسی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آستارا نیوز- فرماندار ، امام جمعه و نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه مشترکی ، از حضور حماسی و پرشور مردم این شهرستان در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تقدیر کردند.


به گزارش آستارا نیوز و به نقل از ایرنا، در این بیانیه کیوان اسدپور فرماندار ، حجت الاسلام کاظم حافظ نیا امام جمعه و صفر نعیمی نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی؛ حضور آگاهانه مردم در پای صندوق های رای را نشانه بصیرت ملت مسلمان ایران عنوان کرده است.


ادامه خبر


نوع مطلب : سیاسی، انتخابات 92 آستارا، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


یکشنبه 26 خرداد 1392 :: نویسنده : آستارا نیوز
آستارا نیوز- انتخاباتی دیگر در آستارا برگزار گردید و در پی آن نکات مثبت و منفی زیادی بجای ماند که در این مطلب قصد داریم بطور کوتاه و تیتروار به آنها اشاره نماییم.

- روند تایید صلاحیت ها مثل همیشه با حاشیه همراه بود، کسانی که دارای وجهه و جایگاه اجتماعی و دولتی (و حتی امنیتی) بودند به راحتی رد صلاحیت و سپس تایید شدند. اینگونه رد شدن و سپس تایید شدن سوالات زیادی را در باب علت و معیارهای در نظر گرفته شده در این زمینه ایجاد می نماید.

- خرید و فروش رای متاسفانه بازهم در این انتخابات دیده شد. (رقم ها از 10 تا 45
هزار تومان شنیده شده است.)

- مشابه برخی از انتخابات گذشته شرکت مردم آستارا در حدود 105 درصد گزارش شده است که این خود نشانگر بسیاری از مسائل می باشد.

- شنیده شده است که دکتر روحانی در آستارا 83 درصد رای را بدست آورده است و بر طبق این آستارا به همراه رضوانشهر از این لحاظ در گیلان اول شده اند.

- رای دکتر روحانی در بسیاری از روستاها (مشابه عنبران و شیخ محله) نزدیک به 100 درصد گزارش شده است که این خود نشان دهنده اینست که حتی مردم روستاها نیز دیگر فریب یارانه ها 110 هزار تومانی و ... را نمی خورند.

- متاسفانه بازهم در ترکیب شوراها خبری از مهندسین عمران و شهرسازی نیست.

- بهمن پریان و فرهاد محسنی افراد دارای سابقه در شورا هستند که دوباره توسط مردم انتخاب شده اند.

- خوشبختانه یا متاسفانه مردم دار بودن افراد معیار اصلی انتخاب افراد است.
نوع مطلب : سیاسی، انتخابات 92 آستارا، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آستارا نیوز- جشن و شادی بی‌سابقه مردم در اغلب میادین، پارك‌ها، خیابان‌ها و حتی بزرگراه‌های پایتخت و دیگر شهرهای كشور تا بامداد روز دوشنبه ادامه داشت. با اعلام نتیجه قطعی آرای ریاست جمهوری یازدهم، میلیون‌ها نفر از مردم ایران به خصوص جوانان با حضور در خیابان‌ها و معابر پایتخت و شهرهای مختلف به شادمانی پرداختند. جوانان آستارایی نیز همزمان با دیگر شهرهای کشور با حضور در مقابل ستاد روحانی در آستارا و گشت زنی در خیابان های شهر، به ابراز شادی و خوشحالی پرداختند.
برای دیدن سایر تصاویر بر لینک ادامه مطلب کلیک نمایید.


ادامه مطلب


نوع مطلب : سیاسی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آستارا نیوز- سیدمحمدخاتمی، سیدحسن خمینی و موسوی بجنوردی ضمن حضور در منزل محمدرضا عارف بابت اجماع وی با حسن روحانی از وی تشکر کردند.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جماران سیدحسن خمینی، سیدمحمد خاتمی، موسوی‌بجنوردی، علی خاتمی و صادق خرازی با حضور در منزل عارف از اقدام اخیر وی به عنوان رفتاری ایثارگرانه یاد کردند که به گفته آن‌ها نمونه‌ای از سیاست‌ورزی اخلاق‌مدارانه است.آیت‌الله موسوی‌بجنوردی انصراف عارف را خدمت به ایران دانست و گفت: اقدام شما یک کار شرافتمندانه بود. شما واقعا مردانگی کردید. سید‌محمد خاتمی با شرافتمندانه توصیف‌کردن اقدام معاون اول خود در دولت اصلاحات گفت: آقای عارف انسانی عالم، نجیب، وارسته و خوش‌فکر است و اقدام اخیرتان ظرفیت معنوی شما را آشکار کرد. آقای عارف واقعا عارف است و پیروز حقیقی انتخابات شخص محمدرضا عارف است.
نوع مطلب : سیاسی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آستارا نیوز- حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در اولین پیام تلویزیونی خود به عنوان رییس‌جمهور منتخب مردم که از طریق بخش خبری 21 شبکه اول سیما پخش شد، از رهبر معظم انقلاب و آحاد مردم ایران برای کمک به خلق حماسه سیاسی قدردانی کرد.

سید حسن روحانی

متن این پیام که توسط حسن روحانی بصورت زنده خوانده شد، به این شرح است:ادامه خبر


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


طبق آخرین شنیده ها نتایج انتخابات به شرح زیر است:

1. سجاد موسوی
2. یوسف رازی
3. بهمن پریان
4. فرهاد محسنی
5. سیاوش کریمی نژاد
6. کیوان فتحعلی زاده
7. فرشاد پور افقی

پس از اعلام اولیه نتایج و اعتراض برخی کاندیداها، رای ها بازبینی شده است و فرشاد پورافقی به مکان هفتم و احد نجار به مکان هشتم نقل مکان کردند.
نوع مطلب : انتخابات 92 آستارا، سیاسی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آستارا نیوز- 91 شعبه اخذ رای شهرستان آستارا در آخرین ساعات رای گیری مملو از جمعیت شد.

به گزارش آستارا نیوز و به نقل از خبرگزاری ها، از ساعت 17 به بعد روز جمعه شعب اصلی داخل شهر آستارا و لوندویل با حضور پرشور مردم مواجه است به طوری که داخل و اطراف این شعب، صف های طویلی تشکیل شد.ادامه خبر


نوع مطلب : انتخابات 92 آستارا، سیاسی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :http://aftabnews.ir/files/adv//35_103.gif

نوع مطلب : سیاسی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آستارا نیوز- جمعی از خبرنگاران شهرستان مرزی بندر آستارا حضور پرشور در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا را تداوم آرمان های امام راحل اعلام کردند.به گزارش آستارا نیوز آنان روز جمعه در حاشیه تهیه اخبار و حضور در پای صندوق های رای در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کردند: شرکت در این دوره از انتخابات یک اصل غیرقابل انکار و تاثیرگذار در حفاظت از نظام ، پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی محسوب می شود.


ادامه خبر


نوع مطلب : سیاسی، انتخابات 92 آستارا، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


پنجشنبه 23 خرداد 1392 :: نویسنده : آستارا نیوز
آستارا نیوز- بازهم روزسرنوشت سازی دیگری برای مردمان ایران زمین از راه رسید. روزی که در آن ایرانیان فارغ از هر رنگ و نژاد و دین میتوانند با شرکت در انتخابات نقش خود را در تعیین آینده شان (هرچند کوچک) ایفا نمایند.

در بحث انتخابات شورای شهر منطق حکم می کند که مردم افرادی را انتخاب نمایند که قابلیت بروز توانایی و استعدادشان در عرصه مدیریت شهری وجود داشته باشند. عرصه مدیریت شهری آدم خوب، مومن و با اخلاق نمیخواهد، مدیری میخواهد که این ویژگیها را داشته باشد. شورای شهر باید مملو باشد از مدیران باتجربه و نیز جوانان با انگیزه ای که بتوانند در کنارهم مسائل شهری را بخوبی مدیریت نمایند.
متاسفانه بجز یک نفر در هیچ دوره ای شورای شهر آستارا عضوی با دانش مهندسی ساختمان و علوم مربوطه نداشته است و شاید بهمین سبب است که امروزه معماری شهری آستارا دارای چالشهای جدی است. با اینحال امیدواریم که مردم آستارا به افراد با لیاقت و مومنی رای دهند که قصدشان خدمت است و نه تجارت!

از طرفی انتخابات ریاست جمهوری با کناره گیری تنها کاندیدای اصلاح طلبان (محمد رضا عارف) از کارزار رقابت، وارد فاز جدیدی شد. حسن روحانی که حالا حمایت همه گروه های سیاسی اصلاح طلب را پشت خود می بیند، کاندیدای صدرنشین در بسیاری از نظرسنجی های انتخاباتی است.

قالیباف، جلیلی، رضایی و ولایتی جزو کاندیداهای اصولگرایی هستند که حضور همزمانشان در عرصه انتخاب احتمال پیروزیشان را کاهش داده است.

امیدواریم که مردم آستارا با توجه به شرایط کنونی کشور و منطقه بهترین تصمیمات را اگرفته و شاهد شورا و دولتی پر از تدبیر و امید در آینده باشیم.

نوع مطلب : انتخابات 92 آستارا، سیاسی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آستارا نیوز- در این بیانیه که در وب سایت آستارای ما منتشر گردیده است 6 نفر به عنوان منتخبین حامیان فرزندان آستارا معرفی گردیده اند. در ادامه متن کامل این بیانیه را میتوانید مشاهده فرمایید.

خداوند سرنوشت هیچ ملتی را تغییر نمی دهد ، مگر اینکه خودشان بخواهند ( سوره رعد - آیه 11)
دست در دست هم دهیم به مهر ، شهر خویش را کنیم آباد
مردم آگاه ، شریف ، فرهنگی و حماسه آفرین بندر آستارا

حامیان فرزندان آستارا با اتکاء به تعداد کثیری از تحصیل کردگان و افراد معتمد و دلسوز شهر با برگزاری جلسات متعدد و نظر سنجی و رایزنی های گوناگون جهت شناسایی افراد متعهد و متخصص حاضر در انتخابات شورای اسلامی شهر آستارا پیشنهاد خود را مبنی بر حمایت از افراد منتخب زیر برای پیش بر اهداف عالیه و سازنده شهر اعلام می دارد .ادامه خبر


نوع مطلب : انتخابات 92 آستارا، سیاسی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آستارا نیوز - فرماندار آستارا گفت: صلاحیت 341 نامزد چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان احراز شد.به گزارش آستارا نیوز، ˈکیوان اسدپورˈ عصر روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: تا اتمام زمان قانونی ثبت نام برای انتخابات شورای اسلامی، 386 نفر در شهرستان آستارا نام نویسی کرده بودند.


ادامه خبر


نوع مطلب : سیاسی، انتخابات 92 آستارا، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آستارا نیوز - پس از آغاز به کار ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف، ستاد انتخاباتی علی اکبر ولایتی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نیز در شهرستان آستارا فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش آستارا نیوز  فرماندار آستارا روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: بر اساس حکم رییس ستاد انتخاباتی علی اکبر ولایتی در استان گیلان ، اسفندیار صمدزاده به عنوان رییس ستاد انتخاباتی این کاندیدا در این شهرستان معرفی شده است.ادامه خبر


نوع مطلب : سیاسی، انتخابات 92 آستارا، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آستارا نیوز - ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف یکی از کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری طی آیینی در شهرستان آستارا فعال شد.به گزارش آستارا نیوز و به نقل از ایرنا، در این آیین که عصر روز شنبه با حضور هواداران این داوطلب انتخاباتی برگزار شد ، رحیم قاسمیان با حکم امیرگل رییس ستاد انتخاباتی قالیباف در گیلان به عنوان مسوول ستاد شهرستانی این داوطلب انتخابات ریاست جمهوری در آستارا معرفی شد.


ادامه خبر


نوع مطلب : سیاسی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
( کل صفحات : 3 )    1   2   3   
آستارا نیوز
وبگاه تحلیلی خبری
درباره وبلاگ

وبگاه تحلیلی خبری آستارا نیوز را با هدف اطلاع رسانی و ارتباط شفاف با شهروندان آستارایی و گیلانی راه اندازی نمودیم. امید است تا همواره بتوانیم در امر اطلاع رسانی صداقت و شفافیت را در راس اهداف خبری خود قرار داده و مطالب را فارغ از تمایلات شخصی و گروهی به سمع و نظر شما بازدید کنندگان محترم برسانیم. بدیهی است که نظرات شما راهگشا و یاری رسان ما در انجام این امر خطیر خواهد بود.

مدیر وبلاگ : آستارا نیوز
مطالب اخیر
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :