تبلیغات
وبگاه تحلیلی خبری آستارا نیوز | آستارا | گیلان | اخبار | Astara - مطالب آبان 1391
 

آستارا نیوز ـ مدیر شبكه بهداشت و درمان آستارا گفت: 41 بیمار دیالیزی با همكاری ویژه انجمن حمایت از بیماران كلیوی این شهرستان در حال درمان هستند.
41 بیمار دیالیزی در آستارا در حال درمان هستند
به گزارش آستارا نیوز 'حسین عباسقلی زاده' روز دوشنبه در حاشیه بازدید مسوولان محلی شهرستان از بیماران دیالیزی به خبرنگار ایرنا گفت: 17بیمار زن و 24بیمار مرد در بخش دیالیز بیمارستان شهید بهشتی آستارا به صورت رایگان معالجه و درمان می شوند.ادامه خبر


نوع مطلب : اجتماعی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آستارا نیوز ـ مدیر جهاد كشاورزی آستارا از آغاز برداشت محصول ازگیل از باغات این شهرستان خبر داد.
برداشت محصول ازگیل از باغات آستارا آغاز شد

به گزارش آستارا نیوز 'ایرج شیاركار' روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت : 100 هكتار از اراضی شهرستان زیر كشت درختان ازگیل است كه با رسیدن فصل میوه چینی ، برداشت این محصول آغاز شده است.
وی بیان كرد: عملكرد این میوه فصلی در هر هكتار از اراضی زیر كشت ، نزدیك به 15 تن است.ادامه خبر


نوع مطلب : اقتصادی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آستارا نیوز ـ مدیر شبكه بهداشت و درمان آستارا گفت: تاكنون 80 میلیارد ریال برای احداث و تكمیل بیمارستان یكصد تختخوابی این شهرستان هزینه شده است.
80 میلیارد ریال برای تكمیل بیمارستان یكصد تختخوابی آستارا هزینه شده است

به گزارش آستار نیوز 'حسین عباسقلی زاده' روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: این بیمارستان جزو پروژه های مهم ملی محسوب می شود؛ كه كار ساخت و ساز و روند تكمیل آن از اسفند 87 آغاز شده است.
وی میزان پیشرفت فیزیكی این پروژه بیمارستانی را 71 درصد اعلام كرد و با اشاره به اتمام عملیات اسكلت ساختمان این بیمارستان در فاز نخست بیان كرد: هم اینك عملیات تكمیلی ساختمان بیمارستان در فاز دوم ادامه دارد.ادامه خبر


نوع مطلب : اجتماعی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آستارا نیوز - رییس شبكه بهداشت و درمان آستارا از معرفی 23 نفر از متصدیان واحدهای صنفی به دادگستری شهرستان به دلیل انجام تخلفات بهداشتی خبر داد.

23 واحد صنفی در آستارا به دلیل تخلفات بهداشتی به دادگستری معرفی شدند
به گزارش آستارا نیوز و به نقل از ایرنا حسین عباسقلی زاده عصر روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: بازرسان واحد بهداشت محیط شبكه بهداشت و درمان آستارا با همكاری اداره تعزیرات حكومتی ، اداره صنعت ، معدن و تجارت ، نیروی انتظامی و همچنین دایره اماكن عمومی با انجام نمونه برداری از واحدهای مختلف تهیه ، توزیع و فروش مواد غذایی ، تخلفات بهداشتی مورد نظر را شناسایی كردند.ادامه خبر


نوع مطلب : اجتماعی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آستارا نیوز ـ رییس اداره كتابخانه های عمومی آستارا گفت: با افزایش 30 درصدی نسبت به سال گذشته، در طول ایام هفته كتاب و كتابخوانی، 377 نفر در این شهرستان عضو به صورت رایگان كتابخانه های عمومی شدند.

377 نفر در آستارا به صورت رایگان عضو كتابخانه های عمومی شدند

به گزارش آستارا نیوز 'قاسم خسروی' روز یكشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: با پذیرش این تعداد عضو، اعضای فعال كتابخانه در این شهرستان به دو هزار و 143 نفر رسید كه یكهزار و 208 نفر آن زن و باقی مرد هستند.ادامه خبر


نوع مطلب : فرهنگی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آستارا نیوز ـ مدیر جهاد كشاورزی آستارا اعلام كرد: در سال زراعی جاری 445 تن برنج سفید از كشت راتون در این شهرستان تولید شد.

445 تن برنج سفید از كشت راتون در آستارا تولید شد

به گزارش آستارا نیوز و به نقل از ایرنا، 'ایرج شیاركار' روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا با اشاره به پایان عملیات برداشت محصول كشت دوم برنج در منطقه افزود: امسال 556 هكتار از اراضی شالیزاری شهرستان آستارا زیر كشت راتون رفته بود.ادامه خبر


نوع مطلب : اقتصادی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آستارا نیوز ـ طرح غربالگری پیشگیری از تنبلی چشم كودكان با همكاری پایگاه های سنجش بینایی و مراكز مهدكودك در شهرستان آستارا آغاز شد.

طرح غربالگری پیشگیری از تنبلی چشم كودكان در آستارا آغاز شد

به گزارش آستارا نیوز رییس اداره بهزیستی شهرستان آستارا روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: طرح پیشگیری از تنبلی چشم برای كودكان یك تا شش ساله در 43 پایگاه و مراكز مهدكودك شهرستان با مشاركت اداره بهزیستی، آموزش و پرورش و همچنین شبكه بهداشت آغاز شده است.
ادامه خبر


نوع مطلب : اجتماعی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آستارا نیوز ـ فرماندار شهرستان آستارا گفت: آرامش ، عزت و سربلندی ملت ایران مدیون حماسه آفرینی ها و ایثارگری های رزمندگان و شهدای هشت سال دفاع مقدس است.

فرماندار آستارا: آرامش و سربلندی ملت ایران مدیون خون شهداست

به گزارش آستارا نیوز و به نقل از ایرنا ، 'كیوان اسدپور' روز پنجشنبه به مناسبت سالروز آزادسازی سوسنگرد و در آیین گلباران مزار شهدای آستارا افزود: خون شهدا زمینه ساز پاكی و آرامش حاكم در جامعه و اقتدار كنونی كشور است.
وی بیان كرد: وظیفه ما در برابر خون پاك شهدا ، پیروی از ولایت فقیه و حفظ انسجام و وحدت است.ادامه مطلب


نوع مطلب : سیاسی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آستارا نیوز ـ آزمون استعدادیابی بازیكنان نوجوان گیلانی به منظور عضویت در تركیب تیم ملی فوتبال نوجوانان روز پنجشنبه در شهرستان آستارا انجام شد.
آزمون استعداد یابی بازیكنان نوجوان گیلانی در آستارا انجام شد

به گزارش آستارا نیوز و به نقل از ایرنا، مراحل فنی و اجرایی آزمون استعداد یابی بازیكنان نوجوان گیلانی برای عضویت در تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در زمین چمن ورزشی شهدای روستای سیبلی شهرستان آستارا به مدت دو روز انجام شد.
سرمربی تیم ملی نوجوانان ایران روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: پس از راهیابی غرورآفرین تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران به مسابقات جام جهانی كه در مهرماه سال آتی در كشور امارات برگزار می شود، با همكاری فدراسیون فوتبال ، كار استعدادیابی نیروهای نوجوان در شهرستان های مختلف جزو برنامه های اصلی كادر فنی تیم ملی نوجوانان قرار گرفت.ادامه خبر


نوع مطلب : ورزشی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آستارا نیوز ـ مسوول مركز شماره دو كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان آستارا گفت: بیست و دومین مسابقه بین المللی نقاشی محیط زیست با مشاركت سازمان ملل متحد UNEP فرصتی برای شناسایی استعدادهای برتر در سطح بین المللی است.

مسابقه بین المللی نقاشی محیط زیست فرصتی برای شناسایی استعدادهای برتر است

به گزارش آستارا نیوز 'میترا پور بهرام' روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: بیست و دومین مسابقه بین المللی نقاشی در اوایل سال 2013 میلادی با هدف تشویق كودكان و نوجوانان سراسر جهان با هدف توجه دادن مردم به حفظ محیط زیست برگزار می شود.ادامه خبر


نوع مطلب : فرهنگی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آستارا نیوز - رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آستارا گفت: مشاغل خانگی هنرمندان، گامی در جهت توسعه فرصت های شغلی است.

مشاغل خانگی هنرمندان گامی در جهت توسعه فرصت های شغلی است

به گزارش آستارا نیوز 'ابراهیم مسئلتی' روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: توسعه ظرفیت های كسب و كار خانگی و ایجاد فرصت های شغلی مناسب از جمله مزایای مشاغل خانگی برای قشر هنرمند محسوب می شود.
وی اظهار داشت: هنرمندان متقاضی مشاغل خانگی در شهرستان از طریق سامانه مشاغل خانگی می توانند با تكمیل فرم پرسشنامه متناسب با شرایط خود ، كد رهگیری مورد نظر را دریافت كنند.ادامه خبر


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آستارا نیوز رئیس اداره صنعت و تجارت آستارا از بازرسی 3 هزار و 700 واحد صنفی این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: 3700 واحد صنفی آستارا بازرسی شدند

به گزارش آستارا نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس، بیژن خالق‌وردی‌پور در جلسه صنعت، معدن و تجارت این شهرستان با اشاره به انجام بازرسی‌ها از واحدهای صنفی اظهار کرد: تعداد سه هزار و 720 واحد صنفی و خدماتی آستارا در ماه‌های مهر و آبان امسال مورد بازدید قرار گرفتند.

ادامه خبر


نوع مطلب : اقتصادی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آستارا نیوز - فرمانده انتظامی آستارا از کشف 300 شیشه متادون در این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: کشف 300 شیشه متادون در آستارا

به گزارش  آستارا نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس ، نادر خورسند عصر امروز در جلسه انتظامی این شهرستان با اشاره به کشف متادون در ایست بازرسی قلعه آستارا اظهار کرد: ماموران ایستگاه بازرسی سه‌راهی قلعه هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه اتوبوس که از مسیر اردبیل به آستارا در حرکت بود مظنون شدند و خودروی مورد نظر را متوقف کردند.

ادامه خبر


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آستارا نیوز - در آستانه آغاز ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) آیین مذهبی طشت‌گذاری در مسجد عباسیه و مسجد امام سجاد(ع) شهر آستارا برگزار شد.
آیین مذهبی طشت‌گذاری در شهرستان آستارا برگزار شد

به گزارش آستارا نیوز و به نقل از ایرنا ، در این آیین كه روز سه شنبه از سوی دسته عزاداری این دو مسجد آستارا برگزار شد؛ هزاران تن از عزاداران شهرستان با پوشیدن لباس سیاه و زنجیرزنی و طی آیین خاصی، طشت پر از آب را در محل خاص تعیین شده در مسجد قرار داده و به طور رسمی ، آیین های تعزیه سومین امام شیعیان را آغاز كردند.ادامه خبر


نوع مطلب : فرهنگی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آستارا نیوز - ناظر گمركات گیلان و سرپرست اداره كل گمرك مرزی بندر آستارا اعلام كرد: با 29 میلیون دلار صادرات، تجارت چمدانی از گمرك این شهرستان در هفت ماه سالجاری 72 درصد افزایش یافت.

تجارت چمدانی از طریق گمرك آستارا در سال جاری 72 درصد افزایش یافت

به گزارش آستارا نیوز 'پرویز تقوی' روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا میزان صادرات چمدانی گمرك آستارا در هفت ماه سالجاری را 
12 هزار تن كالا و به ارزش 29 میلیون دلار عنوان كرد.
وی افزود: این مقدار صادرات چمدانی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از لحاظ وزن 
51 درصد و از نظر ارزش 72 درصد افزایش داشته است.ادامه خبر


نوع مطلب : اقتصادی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
( کل صفحات : 3 )    1   2   3   
آستارا نیوز
وبگاه تحلیلی خبری
درباره وبلاگ

وبگاه تحلیلی خبری آستارا نیوز را با هدف اطلاع رسانی و ارتباط شفاف با شهروندان آستارایی و گیلانی راه اندازی نمودیم. امید است تا همواره بتوانیم در امر اطلاع رسانی صداقت و شفافیت را در راس اهداف خبری خود قرار داده و مطالب را فارغ از تمایلات شخصی و گروهی به سمع و نظر شما بازدید کنندگان محترم برسانیم. بدیهی است که نظرات شما راهگشا و یاری رسان ما در انجام این امر خطیر خواهد بود.

مدیر وبلاگ : آستارا نیوز
مطالب اخیر
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :